Instruktorzy2018-04-06T06:24:46+00:00

Sensei Rafał Tomala 4 DAN

Założyciel i twórca Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushin. Legitymujący się ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w sztukach walki (od 1981 roku) oraz dwudziestoletnim (od 1991 roku) w pracy szkoleniowej i wychowawczej. Trener medalistów Mistrzostw Polski, Europy oraz Świata. Organizator i współorganizator wielu zawodów krajowych oraz międzynarodowych. Aktywny działacz – członek zarządu Polskiej Federacji Karate Kyokushin, Okręgowego Związku Karate Województwa Mazowieckiego. Trener Karate II klasy.

Sensei Piotr Turowski 1 DAN

Instruktor samoobrony. Trener personalny. Propagator treningu funkcjonalnego oraz treningu siłowo – wytrzymałościowego. Instruktor Cross Workout Warszawa.

Sensei Maciej Miller 1 DAN

Instruktor sportu. Medalista Mistrzostw Polski oraz tryumfator licznych turniejów międzynarodowych:

III miejsce XL Mistrzostwa Polski Seniorów

I miejsce Otwarte Mistrzostwa Hiszpanii 2013

I miejsce German Open 2012

I miejsce I Międzynarodowy Turniej IKO GALIZIA CUP

III miejsce XXVII Puchar Polski Seniorów

I miejsce XXXVII Mistrzostwa Polski Seniorów (najlepszy zawodnik turnieju)

III miejsce XXVI Puchar Polski Seniorów

III miejsce XXXVI Mistrzostwa Polski Seniorów

I miejsce XXV Puchar Polski Seniorów

II miejsce XIX Mistrzostwa Polski Juniorów

III  miejsce Puchar Polski Seniorów

III miejsce XVII Mistrzostwa Polski Juniorów

Swoje wieloletnie doświadczenie w sztukach walki z powodzeniem wykorzystuje jako instruktor sekcji w Nadarzynie i Lesznowoli.

Senpai Beata Styczyńska 2 Kyu

Absolwentka AWF w Warszawie. Menadżer Sportu. Od 2001 roku z wielkimi sukcesami prowadzi samodzielną pracę szkoleniową w sekcji w Komorowie. Organizatorka, współorganizatorka i koordynatorka licznych zawodów i imprez sportowych.

Senpai Marta Mroczkowska 3 Kyu

Główny instruktor sekcji na Ursynowie oraz w Ursusie. Koordynator wszelkich działań związanych z pracą Biura Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushin.

Robert Saniewski

Od 2002 roku instruktor boksu oraz kick-boxingu w MKKK. Sparing partner bokserów zawodowych. Srebrny i brązowy medalista Mistrzostw Polski w kick-boxingu.