Udane starty zawodników MKKK 27 i 28.10

//Udane starty zawodników MKKK 27 i 28.10

Udane starty zawodników MKKK 27 i 28.10

 

Koniec października to kolejne turnieje na których wystąpili i dobrze się zaprezentowali nasi zawodnicy. 27.10 w Ostródzie odbyła się druga edycja międzynarodowego turnieju IKO Mazury Cup, natomiast 28.10 w Radzyminie – Puchar Mazowsza Młodzików.

Podsumowanie II IKO Mazury Cup

Do Ostródy udała się sześcioosobowa ekipa zawodników ze wsparciem sekundantów i sędziów. Osiągnęliśmy niemal 100% skuteczność, ponieważ aż 5 osób wróciło z medalami.
Wśród zawodników startujących na tym turnieju było dwoje naszych seniorów – Sensei Aleksandra Matysiak i Sensei Krzysztof Dziuda, którzy sprawdzili się w najbardziej prestiżowej kategorii – OPEN. Dla Sensei Oli był to sprawdzian przed listopadowymi Mistrzostwami Europy Open, natomiast dla Senseia Krzyśka nowe doświadczenie i start w dwóch różnych kategoriach.

Aleksandra we wszystkich walkach wyraźnie zdominowała swoje przeciwniczki i zajęła pierwsze miejsce w kategorii open. Krzysztof po trzech dobrych walkach musiał się zadowolić trzecim miejscem w kategorii -80 kg oraz czwartym miejscem w kategorii open.

Pozostali nasi zawodnicy również spisali się nieźle – Stanisław Magdziarek wygrał swoją kategorię, natomiast Bartosz Płoski i Malena Tomaszewska stanęli na najniższym stopniu podium.

Wyniki:

1 MIEJSCE:
Aleksandra Matysiak (seniorka open)
Stanisław Magdziarek

3 MIEJSCE:
Krzysztof Dziuda (senior -80 kg)
Bartosz Płoski (junior)
Malena Tomaszewska

4 MIEJSCE:
Krzysztof Dziuda (senior open)

Podsumowanie Pucharu Mazowsza Młodzików

Do Radzymina pojechało 7 naszych młodzików. Czworo z nich wróciło z medalami. Na uwagę zasługuje szczególnie występ Weroniki Błaszczyk, która zdobyła medale w dwóch kategoriach – drugie miejsce w kumite oraz trzecie miejsce w kata.

Wyniki:

2 MIEJSCE:
Hubert Kowal
Weronika Błaszczyk (Kata)

3 MIEJSCE:
Weronika Błaszczyk
Wiktoria Więch
Mikołaj Wojno

Galeria zdjęć z IKO Mazury Cup:

Galeria zdjęć z Pucharu Mazowsza Młodzików:

By |2019-01-02T12:04:47+00:00Styczeń 2nd, 2019|Bez kategorii|0 Comments

About the Author: