Złoto Aleksandry Matysiak i brąz Krzysztofa Dziudy na Pucharze Polski w Szczecinku!

//Złoto Aleksandry Matysiak i brąz Krzysztofa Dziudy na Pucharze Polski w Szczecinku!

Złoto Aleksandry Matysiak i brąz Krzysztofa Dziudy na Pucharze Polski w Szczecinku!

Nasi zawodnicy zaliczyli udany start na XXXV Pucharze Polski Seniorów i XV Pucharze Polski Juniorów, który był rozgrywany w Szczecinku. Nasz klub reprezentowali seniorzy: Sensei Maciej Miller, Sensei Aleksandra Matysiak i Sensei Krzysztof Dziuda, oraz Junior – Bartosz Płoski.

Bartek i Maciek po bardzo dobrych walkach zakończyli swoje starty na poziomie ćwierćfinałów (najlepsza ósemka).

Krzysiek poprzez ippon shita tsuki wygrał pierwszą walkę, dzięki czemu awansował do półfinału, gdzie zmierzył się z utytułowanym zawodnikiem z Radzymina – Patrykiem Kostrzewą. Tym razem musiał uznać wyższość zawodnika z Radzymina (który ostatecznie wygrał kategorię) i  zadowolić się dobrym – trzecim miejscem.

Ola z dużą swobodą prowadziła swoje walki, wszystkie wygrywając bardzo pewnie. Finał z Martą Wypych ze Świnoujścia wygrała poprzez szybki i efektowny ippon hiza geri.

Dodajmy, że zarówno Sensei Ola jak i Sensei Krzysiek powtórzyli sukcesy sprzed roku. Start zakończył udany dla naszych seniorów rok. Sukces na koniec sezonu jesiennego daje motywację do jeszcze cięższej pracy i zdobywania jeszcze wyższych szczytów w 2019 roku.

By |2019-01-04T12:58:25+00:00Styczeń 4th, 2019|Bez kategorii|0 Comments

About the Author: