Shihan Rafał Tomala (grupy zaawansowane sekcji Ochota, prezes klubu)

tel.: 602 675 693 e-mail: r.tomala@superkarate.pl

 

Sensei Julian Szerszeń (sekcje Mroków i Komorów)

tel.:  604 433 887 e-mail: j.szerszen@superkarate.pl

 

Sensei Krzysztof Dziuda (sekcje Ursus i Nadarzyn, treningi poranne, członek komisji rewizyjnej)

tel.: 533 332 666 e-mail: k.dziuda@superkarate.pl

 

Sensei Aleksandra Matysiak (sekcja Ursynów)

tel.: 737 916 221 e-mail: a.matysiak@superkarate.pl

 

Sensei Marcin Radziszewski (sekcje Komorów i Otrębusy)

tel.: 504 078 155 e-mail: m.radziszewski@superkarate.pl

 

Sensei Grzegorz Węgrzyk (grupa początkująca dorosłych sekcji Ochota, treningi kihon)

tel.: 502 345 841 e-mail: g_wegrzyk@o2.pl

 

snpai Łukasz Radziszewski (sekcja Duchnice)

tel.: 501 525 298 e-mail: l.radziszewski@superkarate.pl

 

senpai Marta Fruba (grupy początkujące sekcji Ochota)

tel.: 798 258 137  e-mail: marta.fruba96@gmail.com

 

senpai Przemysław Buczek (sekcja Mysiadło i grupa średniozaawansowana sekcji Ochota)

tel.: 506 022 451 e-mail: p.buczek@superkarate.pl

 

trener Robert Saniewski (sekcja boksu/kick boxingu)

tel.:  e-mail: saniek1973@wp.pl

 

trenerka Patrycja Dybek (sekcja akrobatyki)

tel.:  e-mail: