Senpai Marta Fruba, 3 kyu – Instruktorka Karate, wychowanka Mińsko-Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushin, gdzie trenuje do dziś. Od lat młodzieńczych związana jest ze sportem za sprawą karate. Na początku sport był tylko zajęciem dodatkowym, który z biegiem czasu stał się sposobem na życie. Obecnie jest studentką piątego roku Wychowania Fizycznego na warszawskim AWF-ie ze specjalizacją fitness oraz kulturystyką. Na zajęciach z dziećmi główną uwagę zwraca na prawidłowe wzorce ruchowe, postawę oraz rozwijanie zdolności motorycznych, które odpowiednio utrwalone zostaną na całe życie.

Od września 2019 roku prowadzi w naszym klubie treningi dla najmłodszych dzieci w Głównym Centrum Szkolenia na Ochocie