Mistrzostwa Europy Open i Puchar Europy, Kiszyniów, 17-18.11.2018

W dniach 17-18 listopada w stolicy Mołdawii odbyły się Mistrzostwa Europy Open oraz Puchar Europy (Juniorów, Dzieci i Oldboy).

17 listopada rozegrany został Puchar Europy. Na tej imprezie w Kata Juniorek świetnie zaprezentowała się Gabrysia Tomala i uplasowała się tuż za podium. Nasz Branch reprezentował również Sensei Adam Chrzanowski z Ciechanowskiego Klubu Karate Kyokushin, któremu udało się zająć trzecie miejsce.

18 listopada zostały rozegrane najbardziej prestiżowe europejskie zawody, a więc Mistrzostwa Europy Open. W tym turnieju wystąpiła nasza zawodniczka – Sensei Aleksandra Matysiak. Ola pewnie wygrała pierwszą walkę i w ćwierćfinale nieznacznie uległa równie utytułowanej reprezentantce Francji – Elhaimour Shainez, ostatecznie kończąc turniej na 7. miejscu.

W najlepszej “ósemce” znalazła się jeszcze jedna Polka – reprezentująca Lubelski Klub Karate Kyokushin Sensei Maria Jasko, która zajęła rewelacyjne – drugie miejsce. Niestety wśród najlepszej ósemki mężczyzn zabrakło Polaków.

Co prawda apetyty naszej ekipy były wyższe, jednak nie wróciliśmy z Mołdawii “na tarczy”, zaś z umiarkowanym sukcesem i wielkim bagażem doświadczenia.[fusion_gallery image_ids=”708,709,710,711,712,713,714,715″ layout=”” picture_size=”” columns=”2″ column_spacing=”10″ gallery_masonry_grid_ratio=”” gallery_masonry_width_double=”” hover_type=”” lightbox=”yes” lightbox_content=”” bordersize=”” bordercolor=”” border_radius=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””][/fusion_gallery]