Mazowiecki Klub Karate Kyokushin - Warszawa

Mazowiecki Klub Karate Kyokushin

Trening dorosłych

W Mazowieckim Klubie Karate Kyokushin prowadzimy obecnie zajęcia dla dorosłych w 4 lokalizacjach – Warszawa-Ochota, Warszawa-Ursynów, Komorów oraz Nadarzyn. Treningi dla dorosłych w MKKK to nie tylko treningi Karate. Tutaj każdy wybierze coś dla siebie, bez względu na wiek, upodobania treningowe, czy poziom zaawansowania.

W naszym Głównym Centrum Szkolenia działają dwie grupy Karate Kyokushin dla młodzieży i dorosłych (początkująca i zaawansowana), grupa Boks/Kick-Boxing – zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych, oraz grupa Akrobatyki/Gimnastyki. Posiadamy w naszej ofercie również Treningi Funkcjonalne – Cross Workout Warszawa, kursy samoobrony i Treningi Personalne. W pozostałych naszych sekcjach istnieją grupy Karate dla dorosłych zaczynających swoją przygodę z Karate oraz ćwiczących kilka lat.

Treningi Karate dla dorosłych w każdej lokalizacji  odbywają się minimum 2x w tygodniu, jednak w ramach jednaj składki można uczęszczać na treningi w różnych lokalizacjach i o różnych porach, co daje nieograniczone wręcz możliwości treningowe, sparingowe i rozwojowe.

Na co kładziemy największy nacisk?
Podobnie jak w przypadku dzieci, u dorosłych największy nacisk kładziemy na początku na poprawę ogólnej sprawności fizycznej, wyrobienie wydolności, zwiększenie siły i gibkości oraz poprawę koordynacji ruchowej. Nie mniej ważne jest dla nas wyrobienie prawidłowej postawy, zniwelowanie złych nawyków ruchowych i wpływ na zdrowie ludzi trenujących u nas. Nie oznacza to oczywiście, że rezygnujemy z technicznej części treningu. Na bazie poprawy ogólnej sprawności fizycznej, nasi adepci otrzymują również szkolenie techniczne niezbędne to zdawania egzaminów na kolejne pasy, umożliwiające w przyszłości startowanie w zawodach, naukę samoobrony i wiele innych, w zależności od rodzaju zajęć na jakie się zdecydują.

Wieloletnie doświadczenie, oraz wykwalifikowana kadra ciągle podnosząca swoje kwalifikacje, a także bardzo dużo sukcesów naszych dorosłych zawodników, to gwarancja profesjonalizmu oraz treningu na najwyższym poziomie.

Droga sztuki walki zaczyna się i kończy uprzejmością.
Bądź więc stale szczery i uprzejmy.