Sukcesy naszych zawodników na jesiennych turniejach międzynarodowych

[fusion_builder_container hundred_percent=”no” hundred_percent_height=”no” hundred_percent_height_scroll=”no” hundred_percent_height_center_content=”yes” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding=”undefined” dimension_margin=”undefined” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]

26 października oraz 23 listopada odbyły się w Polsce dwa duże turnieje międzynarodowe – IKO Polish Open w Ostródzie oraz Olsztyn Cup w stolicy Warmii. Dla naszych zawodników były to niezwykle ważne, cenne i owocne sprawdziany przed najważniejszą imprezą sezonu.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_builder_container hundred_percent=”no” hundred_percent_height=”no” hundred_percent_height_scroll=”no” hundred_percent_height_center_content=”yes” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_2″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding=”undefined” dimension_margin=”undefined” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]

IKO Polish Open, Ostróda, 26.10.2019
Na tym turnieju nasz klub reprezentowało 16 zawodników, którzy zdobyli łącznie 11 medali w tym 5 złotych. Tak dobry wynik dał nam 3 miejsce drużynowo , mimo tak małej grupy. Dodatkowym smaczkiem było zdobycie tytułu najlepszej zawodniczki turnieju przez Sensei Olę.

Wyniki:

1 miejsce:
Aleksandra Matysiak
Weronika Błaszczyk
Malena Tomaszewska
Adam Rosłanowski
Lilianna Błaszczyk

2 miejsce:
Weronika Błaszczyk (KATA)
Krzysztof Pawlik
Marco Panek

3 miejsce:
Grzegorz Węgrzyk
Julia Cichal
Wojciech Zając
Tomasz Dąbrowski

[/fusion_text][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_2″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding=”undefined” dimension_margin=”undefined” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]

IKO Olsztyn Cup, Olsztyn, 23.11.2019

Niecały miesiąc po sukcesie na Mazurach przyszedł czas na Warmię. Zawody rozegrane w olsztyńskiej hali Urania, mimo odbywających się równolegle Mistrzostw Świata w Tokio, zgromadziły przeszło 400 zawodników, między innymi z Polski, Rosji, Japonii, Ukrainy, Białorusi czy Niemiec.

Nasz klub reprezentowała skromna, dziewięcioosobowa ekipa, która już chyba zasłużyła na miano „złotej drużyny”. Nasi młodzi zawodnicy po raz kolejny, w podobnym składzie, pokazali pazur, ducha walki i świetne przygotowanie, co zaowocowało 9 medalami – czterema złotymi, czterema srebrnymi i jednym brązowym.

Wyniki

1 miejsce:
Bartosz Płoski (wszystkie walki przed czasem)
Weronika Błaszczyk
Lilianna Błaszczyk (wszystkie walki przed czasem)
Krzysztof Pawlik

2 miejsce:
Weronika Błaszczyk (KATA)
Julia Cichal
Malena Tomaszewska
Stanisław Świątek

3 miejsce:
Meltem Keni

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_builder_container hundred_percent=”no” hundred_percent_height=”no” hundred_percent_height_scroll=”no” hundred_percent_height_center_content=”yes” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding=”undefined” dimension_margin=”undefined” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]

Gratulujemy medalistom sukcesów, a wszystkim zawodnikom ducha walki. Zawody w Ostródzie i Olsztynie były wspaniałym prognostykiem przed grudniowym Pucharem Europy. Więcej newsów oraz galeria z międzynarodowych turniejów wkrótce 🙂

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
Tagi: Brak tagów

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *