UWAGA! ZMIANY W TRENINGACH!

UWAGA! WAŻNE INFORMACJE W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA SARS-CoV 2

OD 16 DO 25 MARCA ZAMKNIĘTE ZOSTANĄ WSZYSTKIE PLACÓWKI OŚWIATOWE!
W tych dniach będziemy starać się organizować zajęcia zastępcze w innych lokalizacjach w godzinach porannych i okołopołudniowych, o ile sytuacja epidemiologiczna nie ulegnie znacznemu pogorszeniu.

PONIŻSZE INFORMACJE OBOWIĄZUJĄ DO NIEDZIELI

1. Do odwołania zostają wstrzymane zajęcia sekcji URSUS, KOMORÓW, NADARZYN i OTRĘBUSY
2. Zajęcia sekcji URSYNÓW zostają wstrzymane do 25 marca
3. Wszystkie dzieci z sekcji URSUS i URSYNÓW zapraszamy na zajęcia na Ochocie (od poniedziałku do piątku) oraz w Mysiadle (poniedziałki, środy)
4. Wszystkie dzieci z sekcji KOMORÓW zapraszamy na zajęcia na Ochocie (od poniedziałku do piątku) oraz w Duchnicach (wtorki, środy, piątki)
5. Wszystkich dorosłych z sekcji URSYNÓW, KOMORÓW i NADARZYN zapraszamy na treningi na Ochocie (od poniedziałku do piątku)
6. Wszystkie dzieci z sekcji NADARZYN zapraszamy na zajęcia w Mrokowie (poniedziałki, środy) oraz w Mysiadle (poniedziałki, środy)
7. Wszystkie dzieci z sekcji OTRĘBUSY zapraszamy na zajęcia w Duchnicach (wtorki, środy, piątki) oraz w Mrokowie (poniedziałki, środy)

Prosimy być w stałym kontakcie z instruktorami, a także  śledzić klubowe media społecznościowe:
https://www.facebook.com/Mazowiecki-Klub-Karate-Kyokushin
https://www.facebook.com/groups/349417492514952/
https://www.instagram.com/mkkk_warszawa/
a także stronę internetową, gdyż sytuacja jest niezwykle dynamiczna i zmienia się z minuty na minutę.

Prosimy o zachowanie środków ostrożności:
1. Myj ręce przed i po każdym treningu
2. Noś ze sobą swoją wodę, nie dawaj nikomu i nie bierz od nikogo wody
3. Jeżeli byłeś(aś) w ciągu ostatnich dwóch tygodni w miejscu szczególnego ryzyka, lub miałeś(aś) kontakt z osobą objętą kwarantanną (niekoniecznie zarażoną) – powstrzymaj się od przychodzenia na treningi oraz monitoruj swój stan.
4. Jeżeli jesteś przeziębiony(a), źle się czujesz, masz obniżoną odporność – dla własnego bezpieczeństwa również powstrzymaj się od przychodzenia na treningi.

Chcemy zachować ciągłość treningów na tyle na ile jest to możliwe i będziemy starać się dać Państwu możliwość bezpiecznego trenowania w każdej sytuacji. Naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych klubowiczów i ich rodzin. Liczymy na zrozumienie i współpracę, oraz życzymy zdrowia!

PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE
OSU!

Tagi: Brak tagów

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *