WAŻNE! W DNIACH 12-25.03 WSZYSTKIE TRENINGI BĘDĄ ODWOŁANE!

Zgodnie z wcześniejszymi wpisami i rozsyłanymi informacjami, najważniejsze jest dla nas zdrowie oraz bezpieczeństwo klubowiczów oraz ich rodzin. W związku z tym po analizie rozwijającej się sytuacji epidemiologicznej oraz wskutek dochodzących do nas informacji o rosnącym zagrożeniu i mocno niedoszacowanej liczbie zarażonych postanowiliśmy odwołać wszystkie treningi pomiędzy 12 a 25 marca.

Chcąc jednak zachować ciągłość treningów oraz zapewnić ćwiczącym w naszym klubie osobom rozrywkę w tym trudnym okresie – postanowiliśmy zorganizować treningi on-line. Treningi zostały wstępnie zaplanowane na 16, 18, 19, 23 i 25 marca (poniedziałki, środy i czwartek). Daty zostały ustalone w ten sposób, aby każdy mógł uczestniczyć przynajmniej w dwóch treningach w tygodniu.

Jesteśmy w trakcie planowania i organizacji stream-u. Liczymy na udział i zaangażowanie w treningi jak największej liczby osób. Wykorzystajmy czas kwarantanny jak najlepiej 🙂

 

Treningi w sekcjach planujemy wznowić najszybciej jak to będzie możliwe. Wstępną datą wznowienia treningów na Ochocie, Ursynowie, w Mrokowie, Mysiadle i Duchnicach jest 26.03, jednak sytuacja może ulec zmianie. Pozostałe sekcje są zamknięte do odwołania.

 

Tagi: Brak tagów

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *