Sukces naszych zawodników na turnieju w Ciechanowie, 5.10

[fusion_builder_container hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” overlay_color=”” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” padding_top=”” padding_bottom=”” padding_left=”” padding_right=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” center_content=”no” last=”no” min_height=”” hover_type=”none” link=””][fusion_text]

W sobotę, 5.10 odbyła się dziewiąta edycja Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów, organizowanego przez zaprzyjaźniony Ciechanowski Klub Karate Kyokushin.  

Na drugim w tym roku turnieju osiągnęliśmy świetną skuteczność i naszych 13 zawodników zdobyło aż 13 medali, w tym 6 złotych. Taki występ dał nam czwarte miejsce drużynowo, co, biorąc pod uwagę małą liczbę naszych zawodników, również należy zaliczyć jako spory sukces. Po takim starcie sezonu już nie możemy się doczekać nadchodzących turniejów w Ostródzie i Radzyminie. 

WYNIKI: 

I Miejsce:
Weronika Błaszczyk
Kamil Gardyjas
Stanisław Magdziarek 
Bartosz Płoski
Adam Rosłanowski
Wojciech Zając 

II Miejsce:
Lilianna Błaszczyk
Weronika Błaszczyk (Kata)
Julia Cichal
Stanisław Świątek 

III Miejsce:
Marco Panek
Jacek Rozbicki
Malena Tomaszewska 

[/fusion_text][fusion_gallery image_ids=”1098,1100,1099,1103,1101,1102,1104,1109,1105,1108,1107,1106,1093,1094,1095,1096,1097″ layout=”” picture_size=”” columns=”” column_spacing=”10″ gallery_masonry_grid_ratio=”” gallery_masonry_width_double=”” hover_type=”” lightbox=”yes” lightbox_content=”” bordersize=”” bordercolor=”” border_radius=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” /][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
Tagi: Brak tagów

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *